درباره ما

درباره مازند سرما کیا

مجموعه حمل و نقل سرد کیا از سال 1385 با 4 دستگاه نیسان یخچالدار توسط آقای حمید کیا راه اندازی شد. با توجه به پتانسیل های بالای صنعت حمل و نقل سرد بین المللی و حجم صادرات مواد غذایی و کشاورزی از ایران به کشور های اوراسیا و حوزه خزر، پس از 5 سال شعبه آستارا در مرز آذربایجان شروع به فعالیت نمود.
ظرف مدت کوتاهی با گسترش فعالیت مجموعه در سال 1393 شعبه ساری به مجموعه حمل و نقل سرد کیا اضافه شد. با حدود 10 سال سابقه در حمل و نقل محصولات انجمادی و یخچالی برای توسعه دامنه فعالیت ها به سایر بخش های خدمات لجستیک سرد مثل انبارش و نگهداری سرد، بسته بندی، صدور مجوز های قانونی حمل و بیمه و تضامین و تشریفات گمرکی و ارسال هوایی و دریایی سرد و … شرکت مازند سرما کیا قائم توسط این مجموعه به ثبت رسید و توانمندی خود در یکپارچه سازی و اجرای کامل فرایند لجستیک سرد را به مشتریان ارائه نمود.
تا امروز شرکت مازند سرما کیا با ارئه خدمات به بیش از 100 شرکت فعال در زمینه تولید و پخش مواد غذایی و دارویی و صنعتی توانسته است رزومه درخشانی در صنعت حمل یخچالدار ایران ایجاد کند.
فلسفه وجودی مازند سرما کیا سود آوری از طریق ایجاد تحول در صنعت حمل و نقل سرد کشور در راستای دستیابی به سطح استانداردهای جهانی این بازار از لحاظ فراگیری ، هوشمندسازی و پایداری در ارائه خدمات و قراردادن ایران در زمره صادرکنندگان برتر خدمات لجستیک سرد در منطقه خاورمیانه و حوزه خزر می باشد.

 

  • ایجاد و حفظ رابطه موثر و پایدار با مشتریان
  • ارائه اجرایی حرفه ای و کامل خدمات فرآیند لجستیک سرد
  • نیروی کار متخصص و عملگرا
  • حفظ کرامت و اعتماد و رضایت مشتریان

این مجموعه ایجاد و حفظ رابطه موثر و پایدار با مشتریان و ارائه اجرایی حرفه ای و کامل از خدمات فرایند لجستیک سرد را وظیفه اصلی خود دانسته و با تکیه بر تجربه 15 ساله و نیروی کار متخصص و عمل گرا، حفظ کرامت و اعتماد و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده است.
شرکت مازند سرما کیا، هوشمند سازی فرایند در راستای نظارت هرچه دقیق تر صاحبان کالا و مدیران مجموعه بر فرایند اجرا و حفظ کیفیت خدمات و تلاش در بکارگیری رویکرد های نوین توسعه پایدار در صنعت حمل و نقل را از وظایف اصلی خود در اثر بخش نمودن صنعت حمل و نقل سرد کشور می داند.

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ