تهرانیزه

Previous
Next

شما تولید کننده مواد غذایی سرد و تازه هستید؟ در شهرهای دور از استان تهران فعالیت دارید؟  برای پخش محصولات در استان تهران به دلیل مسافت دچار مشکل و تلفات کالا هستید؟ این مقاله برای شماست! از این به بعد بیشتر راجع به تهرانیزه خواهید شنید.

می دانیم که استان های تهران و البرز به دلیل مرکزیت اقتصادی در کشور از جمعیت بالایی برخوردارند و بازار مصرفی بسیار پر پتانسیلی برای کالا های مصرفی و مواد غذایی به شمار می آیند. از این رو رقابت نسبتا بالای بین تولید کنندگان برای دسترسی به بازار 16.5 میلیون نفری این دو استان وجود دارد.

در این میان بسیاری از تولید کنندگان  در استان های کوچکتر به دلیل مسافت و مشکلات لجستیکی و تامین قادر به حضور و بهره برداری از این بازار نیستند و بدون داشتن فرصت رقابت از این بازار حذف می شوند.

شرکت مازند سرما کیا افتخار دارد با ارائه خدمتی نوآورانه در قالب طرح تهرانیزه فرصت رقابت و سهم گیری از بازار این دو استان که مجموعا بیش از 40 درصد بازار مصرفی کشور را تشکیل می دهند را برای تولید کنندگان محصولات سرد و تازه و انجمادی فراهم کند.

توزیع محصولات روز مصرف تازه یا محصولات منجمد و سرد که نیاز به زنجیره سرد برای تامین و جابجایی دارند از پیچیدگی بالاتری برخوردار است. امکانات نگهداری و حمل و نقل یخچالی ابتدایی ترین نیاز این زنجیره می باشد. به دلیل فساد پذیری و انقضای کوتاه مدت چنین محصولاتی مدیریت تامین و انتقال محصولات تا قفسه فروشگاه نهایی نیازمند برنامه ریزی دقیق و زمان بندی و تجربه کافی در حوزه لجستیک سرد می باشد. اینها مواردی از اصلی ترین چالش هایی است که بازار مصرف استان تهران و البرز را از دسترس تولید کنندگان سایر استان ها دور نگه داشته و بازار فروش را به بازار منطقه ای تولید کننده محدود می کند. 

خدمات حمل و نقل یخچالی در تهران و البرز با طرح تهرانیزه کیابار

تهرانیزه شوید

چگونه می توانید تهرانیزه شوید؟

تنها کاری که توسط مجموعه کارفرما انجام می شود مذاکره و توافق و ایجاد فروش روزانه یا هفتگی یا ماهانه در فروشگاه های های زنجیره ای استان یا سوپرمارکت های زنجیره های می باشد. با در اختیار قراردادن فاکتور های فروش و سفارشات و تامین حجم مناسب ذخیره یا دپو در یکی از سردخانه های مازند سرما مسئولیت کارفرما در این خصوص تمام است.

·         مناسب ترین لوکیشن انبار نسبت به روت پخش

·         خدمات بارچینی و تخلیه و بارگیری و انبار داری

·         خدمات حسابداری و مدیریت انبار

·         خدمات تخصصی نگهداری میوه جات و رنگ آوری با استفاده از فناوری ها و مواد مورد نیاز

·         ارسال و توزیع کالا بر اساس فاکتور ها در سطح فروشگاه ها

·         دریافت و مدیریت بارهای مرجوعی

تمام فعالیت های فوق برای کارفرما در سطح استان تهران توسط شرکت مازند سرما کیا با کمترین هزینه و بهترین شیوه قابل انجام است. به این ترتیب فرایند فروش کارفرما تهرانیزه شده و به سادگی به بازار مصرف 16 میلیون نفری استان تهران و البرز دسترسی ایجاد می شود.

چرا باید فروشمان را تهرانیزه کنیم؟

1.       افزایش فروش : با در نظر گرفتن اینکه مجموع جمعیت در استان های اردبیل و ذآذربایجان شرقی و غربی 8.3 میلیون نفر و مجموع جمعیت در استان های فارس و خوزستان9.5 میلیون نفر و مجموع جمعیت در استان های کردستان، ایلام، کرمانشاه و لرستان 5.8 میلیون نفر می باشد، به سادگی می توان دریافت بازار مصرف 16.5 میلیون نفری استان های تهران و البرز، حجم بازار بیش از دو برابری از محدوده استانی هر تولید کننده در سایر استان ها را ایجاد می کند.

2.       برند سازی : ورود به قفسه فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و غول های صنعت خرده فروشی ایران مانند افق کوروش و هایپر استار و دیگران باعث دیده شدن توسط روزانه هزاران مراجعه کننده در کنار برند های معروف، به نوعی روش برای برند سازی و تبلیغات برای محصول تبدیل خواهد شد.

3.       افزایش سطح خدمت رسانی : چنانچه برندی هم اکنون در این بازار فروش موجود باشد با استفاده از طرح تهرانیزه به و با استفاده از سردخانه های ثابت و ناوگان حمل سبک در این طرح قادر خواهد بود service level خود را بین 10 الی 30 درصد به صورت تضمینی افزایش دهد.

4.       کاهش هزینه : با استفاده از این طرح تولید کننده قادر خواهد بود از هزینه های ایجاد شعبه در استان ثالث صرفنظر کرده بدون سرمایه گذاری در هزینه های ثابت فروش خود را در استان های تهران و البرز توسعه دهد.

5.       حفظ کیفیت در نقطه تحویل : در این طرح با توجه به تسهیل و بهبود فرایند توزیع و انبار داری و حذف بعد مسافت ریسک از دست دادن دما در نقطه تحویل کاهش یافته و تولید کنندگان محصول با کیفیت مطلوب را حتی در فصول گرم سال به تحویل می رسانند.

6.       افزایش تمرکز در دفتر مرکزی : ضمن استفاده از این طرح علیرغم ایجاد فروش در استان های تهران و البرز دفتر مرکزی نیازی به مداخله عملیاتی در فرایند هدایت و توزیع و مدیریت انبار و نگهداری کالاها در استان نخواهد داشت و توان و تمرکز دفتر مرکزی بر بهبود تولید و فروش محلی متمرکز خواهد بود.

7.       کاهش ریسک خروج از بازار : با استفاده از این طرح و نظر به عدم نیاز به سرمایه گذاری ثابت، تولید کننده با سادگی و با کمترین هزینه در هر مقطعی قادر به عقب نشینی و خروج از بازار خواهد بود.

8.       مدیریت بهینه بارهای برگشتی و مرجوعی : در این طرح تولید کننده قادر خواهد بود بارهای برگشتی و مرجوعی را به سرعت به سردخانه خود رسانده و اتلاف بارهایی که بدلیل مشکل بسته بندی یا چاپ یا پرینت قیمت و تاریخ برگشت داده می شوند را به حد اقل ممکن برساند.

     

     شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی در مورد محصولتان همین حالا تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت طرح تهرانیزه کیابار

توجه شما را به جدول ذیل جهت بررسی تعرفه و قیمت های طرح مکانیزه و انقلابی تهرانیزه این مجموعه جلب می نماید:

تناژقیمت هر کیلوگرم (ریال)قیمت کل (ریال)
10.000 کیلوگرم92.000920.000.000
20.000 کیلوگرم87.000740.000.000
35.000 کیلوگرم75.0002.625.000.000
50.000 کیلوگرم65.0003.250.000.000
75.000 کیلوگرم55.0004.125.000.000
100.000 کیلوگرم50.0005.000.000.000
× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ