انتقال بهینه محصولات با ایسوزو یخچالدار

اجاره ایسوزو یخچالدار،انتقال مواد غذایی با ایسوزو یخچالدار

همانطور که میدانید امروزه جهت انتقال مواد غذایی و داروها در دمای مشخص به مسافت های طولانی باید از ماشین های یخچالی از جمله ایسوزو یخچالدار استفاده کرد که شرکت باربری یخچالی مازند سرما کیا این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد.یکی از فعالیت های این شرکت اجاره ایسوزو یخچالدار با راننده میباشد و به طور کاملا تخصصی و همچنین با دارا بودن کادری مجرب،بر روی لجستیک سرد تمرکز دارد و با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه به یکی از معتبرترین شرکت ها در صنعت لجستیک سرد تبدیل شده است.

این شرکت با استفاده از رانندگان با تجربه و متعهد، بارگیری صحیح، حفظ دما و کیفیت کالا در طول مسیر و تحویل به موقع را تضمین می نماید و با بیمه کردن بار شما این اطمینان را به شما میدهد در صورت بروز هر مشکلی در مسیر و آسیب رسیدن به بار شما،بیمه خسارت آن را پرداخت خواهد کرد.

ایسوزو یخچالدار برای حمل و نقل همه نوع بار و کالای فاسد شدنی مورد استفاده قرار می گیرد.جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کاربرد ایسوزو یخچالدار

ایسوزو یخچالدار برای حمل انواع مواد غذایی که نیاز به نگهداری در یک دمای خاص دارند از جمله لبنیات، گوشت، مرغ و ماهی، دارو،ارگان‌های زنده بدن جهت پیوند در پزشکی، نمونه خون، واکسن، کنسانتره، سبزی منجمد، بستنی، میوه و تره بار، فراورده‌های پروتئینی، سبزیجات و… استفاده میشود.

کرایه تک و جفت یخچالدار ، نرخ اجاره ایسوزو یخچالدار

نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار

نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار به مسافت مبدا و مقصد، نوع بار ، حجم آن و سایر عوامل بستگی خواهد داشت.جهت استعلام و اطلاع از نرخ اجاره ایسوزو یخچالدار از طریق شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و یا فرم استعلام قیمت را برای ما ارسال کنید.

شرایط محل بارگیری و نوع بارگیری ،شب بارگیری یا روز بارگیری ،وضعیت آب و هوایی و جاده ها ،میزان ارزش محموله از جمله عواملی است که در کرایه ایسوزو یخچالدار تاثیر خواهد گذاشت.

چرا مازند سرما کیا؟

رزرو ماشین یخچالی در 24 ساعت

باربری تک و جفت یخچالدار و ارائه کامل خدمات زنجیره سرد

پوشش دهی جغرافیای کامل در سراسر ایران

دسترسی به کلیه ماشین ها از نیسان و کامیون تا تریلی و کرایه تک و جفت یخچالدار به صورت کوتاه مدت تا بلند مدت و متغیر

خدمات ما

اجاره ایسوزو یخچالدار،انتقال مواد غذایی با ایسوزو یخچالدار

خدمات حمل بار با ایسوزو یخچالدار شامل بیمه میشود؟

ریسک حمل مواد غذایی بالا میباشد و با وجود استخدام رانندگان حرفه ای  و همچنین آموزش‌های لازم در زمینه حمل ،امکان وقوع اتفاقات و حوادث غیر منتظره وجود دارد. شرکت مازند سرما کیا تمام بار شما را بیمه خواهد کرد تا در صورت پیش آمدن مشکلی در راه و تصادفات طبیعی ، بیمه خسارت های وارد شده را پرداخت کند.

جهت ثبت درخواست اجاره ایسوزو یخچالدار از شرکت مازند سرما کیا و اطلاع از نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار،از طریق شماره های ثبت شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید و یا فرم استعلام قیمت را برای ما ارسال کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب نیسان یخچالدار به صفحه مربوط به آن مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ