حمل لبنیات با انواع ماشین های یخچالی

اجاره ماشین یخچالی جهت حمل مواد لبنی

همانطور که میدانید حمل مواد لبنی از جمله : کره ، خامه ، پنیر و… از حساسیت های زیادی برخوردار است و نحوه نگهداری،دمای نگهداری و شرایط حمل آن ، تاثیر زیادی بر روی کیفیت این محصولات در زمان تحویل به مشتری دارند.شرکت باربری یخچالدار مازند سرما کیا تجربه زیادی در زمینه حمل لبنیات با انواع ماشین های یخچالی و رساندن محصولات شما به دست مشتریانتان و فروشگاه های سراسر کشور دارند.
این شرکت با به کارگیری بهترین تجهیزات و ناوگان حمل و نقل مجهز به انواع ماشین های یخچالی از جمله:تریلی یخچالدار ، وانت یخچالی، تک و جفت یخچالدار و…تلاش میکند آرامش خاطر را برای شما فراهم کند تا نگرانی از جهت خراب شدن بار در زمان حمل لبنبات نداشته باشید.

ارسال لبنیات و گره و پنیر،حمل لبنیات

انواع ماشین های یخچالی برای حمل بار لبنیات به تمام نقاط کشور

شرکت باربری یخچالدار مازند سرما کیا میتواند جهت حمل لبنیات شما انواع ماشین های یخچالی از جمله: تک و جفت یخچالدار ، تریلی یخچالدار ،وانت یخچالدار و ایسوزو یخچالدار را در اختیار شما قرار می دهد که در نتیجه سبب میشود شما به واسطه این تجهیزات بار خود را به تمام نقاط ایران ارسال کرده و کسب و کار خود را توسعه بخشید.
ما به شما این تضمین را می دهیم که دمای بار در حمل لبنیات شما تا رسیدن به مقصد ثابت باقی بماند و کیفیت محصولات شما تا زمان رسیدن به مقصد حفظ شود.

چرا مازند سرما کیا برای حمل لبنیات؟

  • ردیابی بار شما تا زمان رسیدن به مقصد
  • تضمین دمای محصولات بارگیری شده
  • صدور انواع بارنامه
  • بیمه نامه دولتی
  • تجربه چندین ساله حمل و نقل کالا از جمله لبنیات در سطح ملی و بین المللی
  • داشتن امکانات لازم و ضروری جهت حمل بار لبنیات به تمام نقاط کشور
  • رانندگان با تجربه و مجرب
  • ارائه کامل خدمات زنجیره سرد
  • دسترسی به کلیه ماشین ها از نیسان تا تریلی
هزینه ارسال مواد لبنی به سراسر کشور

هزینه ارسال مواد لبنی به نقاط مختلف کشور

هزینه ارسال مواد لبنی به نقاط مختلف به فاکتور های زیادی از جمله:فاصله مبدا و مقصد، نوع ماشین یخچالی در حمل و نقل و … بستگی دارد.جهت آگاهیی از نرخ کرایه ماشین های یخچالی در حمل لبنیات با ما تماس بگیرید یا از طریق لینک زیر اقدام کنید:

اگر به دنبال شرکتی مطمئن در زمینه حمل و نقل یخچالی مواد غذایی سرد همچون حمل لبنیات هستید که از مهارت و تخصص زیادی برخوردار باشد،بهترین گزینه شرکت حمل و نقل یخچالی مازند سرما است.همین حالا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ارائه کمک و پاسخ به سوالات شما میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ