اجاره سردخانه گوشت و مرغ،هزینه اجاره سردخانه گوشت و مرغ

همانطور که میدانید استفاده و اجاره سردخانه ها جهت نگهداری گوشت و مرغ و سایر مواد غذایی از قدیم مرسوم بوده و امروزه با افزایش جمعیت کشور ، بیش از پیش نیاز به سردخانه های گوشت و مرغ حس میشود.شرکت باربری یخچالدار مازند سرما کیا مفتخر است علاوه بر حمل بارهای یخچالی شما ،با اجاره سردخانه گوشت و مرغ و سایر مواد غذایی ، در جهت افزایش توان لجستیکی شما گام برمیدارد و اماده ارائه خدمات خود در تهران و تمام کشور میباشد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید یا برای ما پیغام بگذارید.در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

محل سردخانه‌های مخصوص ذخیره سازی گوشت و مرغ

اجاره سردخانه گوشت و مرغ،هزینه اجاره سردخانه گوشت و مرغ

سردخانه‌های مخصوص ذخیره سازی گوشت و مرغ، معمولا در کنار کشتارگاه‌های ساخته می‌شود و ظرفیت آن‌ها بر مبنای 80% کشتار هر شیفت است.سالن های این سردخانه ها برای نگهداری گوشت به صورت تازه باید مجهز به ریل نقاله‌ای با چنگک باشند.

 

اجاره سرد خانه گوشت و مرغ در تهران و سایر شهرهای کشور

این مجموعه مفتخر است در تمام شهرهای کشور از جمله تهران و کرج خدمات خود را ارائه میکند و سرخانه های این مجموعه علاوه بر ذخیره سازی گوشت و مرغ،امکان ذخیره سازی سایر محصولات و استفاده چندگانه از فضای موجود را دارند.

 

هزینه اجاره سرد خانه گوشت و مرغ

اجاره سردخانه گوشت و مرغ،هزینه اجاره سردخانه گوشت و مرغ

هزینه اجاره سردخانه گوشت و مرغ به عوامل و فاکتورهای زیادی از جمله مقدار بار،مدت زمان و … بستگی خواهد داشت.جهت اطلاع از قیمت اجاره سردخانه در تهران یا سایر شهرهای کشور،از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ