اجاره سردخانه،اجاره سردخانه در تهران،اجاره سردخانه در کیش،قیمت اجاره سردخانه

نگهداری محصولات، مواد اولیه یا کالای نهایی یکی از کلیدی ترین نقاط در کنترل عملیات شرکت های تولیدی و بازرگانی است وقتی کار به محصولات منجمد و سرد یا کالایی که باید در دمای معینی نگهداری شود مربوط می شود، پیچیدگی فرایند و هزینه ها دو چندان است. بهینه سازی فرایند نگهداری از جهت مدیریت انبار سرد و علی الخصوص به لحاظ قرارگیری موقعیت انبار در بهترین مکان متناسب با عملیات شرکت شما، می تواند کاهش قابل توجهی در هزینه های کسب و کارتان ایجاد کند.
سردخانه های مازند سرما کیا با قرارگیری در موقعیت های جغرافیایی استراتژیک کشور خصوصا در شهر های بزرگ و شهر های مرزی و نزدیکی گمرکات، محصولات ارزشمند شما را بین دمای 25- تا 18+ نگهداری می کند. بکارگیری به روز ترین روش های برنامه ریزی انبار و تجهیزات انبار داری، موجب استفاده هر چه بهینه تر از فضای اختصاصی شما خواهد شد.
بیش از 10 سرد خانه در هر یک از شهر های تهران، مشهد، شیراز ، اصفهان و بندر عباس و ده ها سردخانه در تمامی استان ها و جزایر جنوبی کشور در اختیار مشتریان و همراهان محترم مازند سرما کیا می باشد.

خدمات ما

اجاره سرد خانه در تهران و سایر شهرهای کشور

مجموعه مازند سرما کیا مفتخر است علاوه بر حمل بارهای یخچالی،با اجاره سردخانه در تهران و سایر شهرهای کشور ،در جهت افزایش several level شما و افزایش توان لجستیکی برای توسعه  تجارت شما گام برمی دارد و با کادر مجربی که دارد تضمین خواهد کرد که کیفیت محصولات شما تا رسیدن به نقطه تحویل حفظ شود.

چه مواردی در سردخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟

در سردخانه برای جلوگیری از پیش آمدن هرگونه مشکل و حفظ سلامت محصولات ضروری است که مواردی رعایت شود که عبارتند از:

میزان نور سردخانه

یکی از مواردی که در سردخانه ها از اهمیت زیادی برخوردار است،مقدار نور محیط سردخانه میباشد.زیرا محصولات غذایی معمولا نسبت به نور مستقیم خورشید حساس هستند.بنابراین باید از تابش مستقیم نور خورشید به فضای انبار جلوگیری کرد و از لامپ های کم مصرف برای روشنایی فضا استفاده نمود.

دمای سردخانه

با توجه به نوع محصولات،باید دمای سردخانه را مشخص کرد که به دو صورت دمای بالای صفر و دمای زیر صفر قابل تنظیم هستند.محصولاتی که نیاز به منجمد شدن دارندمانند مرغ و گوشت ، به دمای زیر صفر نیاز دارند و محصولاتی مانند سبزیجات و میوه به دمای بالای صفر.

عایق بندی دیوارها ، سقف و کف محیط داخلی

جهت از بین نرفتن دمای داخل سردخانه باید دیوارها،سقف و کف محیط را عایق بندی کرد و هنگام ساخت آنها جهت شستوشوی راحت باید به این نکته توجه کرد که مصالح مورد استفاده حتما ضد آب باشند.

قفسه بندی

ضروری است جهت حفظ نظم داخل سردخانه از قفسه بندی استفاده کرد.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید یا برای ما پیغام بگذارید.
در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

انبارش و نگهداری سرد تنها بخشی از فرایند لجستیک سرد می باشد. شما برای بهینه سازی زنجیره تامین سرد کسب و کارتان به یک راه حل یکپارچه و یک همکار و شریک تجاری با تجربه و قابل اطمینان نیاز دارید.جهت اجاره سردخانه خرما،اجاره سردخانه میوه،اجاره سردخانه مرغ و گوشت با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه اجاره سردخانه به عوامل و فاکتورهای زیادی از جمله نوع بار،مقدار بار،مدت زمان و … بستگی دارد.جهت اطلاع از قیمت اجاره سردخانه در تهران یا سایر شهرهای کشور،از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مدت زمان اجاره سردخانه با توجه به نوع بار و مدتی که مشتری به سردخانه نیاز دارد در قرارداد تنظیم میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ