انتقال بهینه محصولات با تریلی یخچالدار

اجاره تریلی یخچالدار،انتقال مواد غذایی با تریلی یخچالدار

امروزه با افزایش یافتن دمای هوا نسبت به گذشته، وجود یک وسیله نقلیه یخچالدار جهت انتقال مواد فاسد شدنی به نقاط گوناگون کشور امری ضروری است.یکی از انواع این ماشین ها،تریلی یخچالدار میباشد.
شرکت حمل و نقل یخچالی مازند سرما کیا یکی از شرکت هایی است که به صورت کاملا تخصصی بر روی لجستیک سرد تمرکز دارد و با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه به یکی از معتبرترین شرکت ها در صنعت حمل و نقل سرد تبدیل شده است. تریلی یخچالدار یکی از وسیله هایی است که این شرکت از آن برای انتقال مواد غذایی و سایر موادی که نیاز به نگهداری در یک دمای مشخص دارند، استفاده میکند.
در مجموعه ما بهترین امکانات برای رساندن بار شما به مقصد ایجاد شده است و شما میتوانید فقط با یک تماس، بار خود را توسط تریلی یخچالدار به تمام نقاط ایران منتقل کنید.

کرایه تریلی یخچالدار ، نرخ اجاره تریلی یخچالدار

کاربرد تریلی یخچالدار

کاربرد اصلی این ماشین یخچالدار،انتقال دارو ها، انتقال مواد لبنی و گوشت،سبزیجات و قارچ ها در حجم بالا و مسافت بسیار طولانی است. همچنین در حمل و نقل میوه های حساس به دما مانند توت فرنگی که نیاز به دمای پایین و ثابت در طول فرآیند حمل دارند،از تریلی یخچالدار استفاده می شود که شرکت مازند سرما کیا با به روز ترین خودروها و مجهز به دستگاه‌های ترموگراف، این عمل را به نحو احسن انجام خواهد داد. از دیگر کاربرد های این ماشین میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

کرایه هزینه باربری کامیون و تریلی یخچالدار

اجاره تریلی یخچالدار،انتقال مواد غذایی با تریلی یخچالدار

کرایه و هزینه باربری کامیون و تریلی یخچالدار، به فاکتور های زیادی از جمله حجم بار و مسافت بستگی دارد.جهت اطلاع از قیمت اجاره تریلی یخچالی در تهران و سایر شهرستان ها و انتقال بار به تمام نقاط ایران،از طریق راه های ارتباطی مشخص شده در سایت و یا فرم استعلام قیمت اقدام نمایید.

چرا مازند سرما کیا؟

رزرو ماشین یخچالی در 24 ساعت

باربری تک و جفت یخچالدار و ارائه کامل خدمات زنجیره سرد

پوشش دهی جغرافیای کامل در سراسر ایران

دسترسی به کلیه ماشین ها از نیسان و کامیون تا تریلی و کرایه تک و جفت یخچالدار به صورت کوتاه مدت تا بلند مدت و متغیر

خدمات ما

بیمه نامه حمل بار با تریلی یخچالدار

شرکت مازند سرما کیا جهت جلب اعتماد مشتریان اقدام به بیمه کردن بارهای دریافتی میکند که این امر سبب میشود در صورت پیش آمدن مشکلی، بیمه هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.ارائه بارنامه و بیمه نامه معتبر توسط این شرکت ،ریسک حوادث غیر قابل پیش بینی را برای محصولات شما کاهش خواهد داد.

جهت ثبت درخواست اجاره وانت یخچالدار از شرکت مازند سرما کیا و اطلاع از نرخ کرایه نیسان یخچالدار،از طریق شماره های ثبت شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید و یا فرم استعلام قیمت را برای ما ارسال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ