باربری مواد غذایی و مواد فاسد شدنی

باربری مواد غذایی و فاسد شدنی،ارسال مواد غذایی به شهرستان

همانطور که میدانید محصولات غذایی و منجمد ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارد.بنابراین حمل و نقل مواد غذایی و مواد منجمد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت کردن نکات مربوط به باربری مواد غذایی، برای سالم رسیدن بار به مقصد امری ضروری است. جهت جلوگیری از وارد شدن صدمات احتمالی به بار،شرکت های باربری مخصوص به این کار تاسیس شده است که یکی از این شرکت ها،مازند سرما کیا میباشد.

محصولات غذایی و به طور کلی بارهای فاسد شدنی در اثر تغییر رطوبت ،فشار و دما فاسد شده و غیر قابل استفاده میشوند.در جابه جایی این نوع بارها باید به سه فاکتور اصلی دما، زمان جابجایی و رطوبت توجه ویژه ای داشت.زیرا عدم توجه به آن و عدم رعایت شرایط استاندارد،ضرر های جبران ناپذیری به بار و شرکت تولید کننده وارد خواهد شد.

مازند سرما کیا برای حمل کالاهای فاسد شدنی به شهرستان ها ،انواع ماشین های یخچالدار را در اختیار شما خواهد گذاشت.کافی است از طریق شماره های موجود در سایت،با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال مواد غذایی منجمد،حمل کالای فاسد شدنی

کالاهای فاسد شدنی

کالاهای فاسد شدنی شامل موارد زیر می باشد:ماهی ،گوشت و فراورده های گوشتی،سبزیجات منجمد،نمونه خون،تخم مرغ نطفه دار،لبنیات ،ارگان های زنده بدن،گل و گیاه،دارو و واکسن

باربری و حمل مواد غذایی فاسد شدنی

مواد غذایی خام نیازمند رعایت اصول نگهداری و جابجایی خاصی هستند و بسیاری از مواد غذایی مانند میوه‌ها، لبنیات، مرغ و ماهی و سایر مواد منجمد، باید در شرایط دیگری حمل شوند.بنابراین هنگام حمل کالاهای فاسد شدنی و باربری مواد غذایی باید شرایط ویژه ای با توجه به نوع بار ایجاد کرد که در نتیجه مواد غذایی در طول مسیر سالم و تازه باقی بماند.ایجاد محیط ایزوله و فراهم نمودن شرایط نگهداری سرد از اقدامات این شرکت می باشد.

ماشین های حمل جهت ارسال مواد غذایی به شهرستان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همچنین دستیابی به دانش های حوزه مکانیک،شاهد تولید انواع ماشین های یخچالی مجهز می باشیم که قابلیت تنظیم دمای بارهای فاسد شدنی در تمام طول مسیر را دارد.ایسوزو یخچالدار، تک و جفت یخچالدار ، کامیون یخچالدار و وانت یخچالدار از جمله ماشین های مجهزی است که باربری یخچالدار مازند سرما کیا در اختیار شرکت های پخش مواد غذایی می گذارد.

باربری موادغذایی و فاسد شدنی،ارسال مواد غذایی منجمد

ویژگی های ماشین حمل کالاهای فاسد شدنی و منجمد

  • دمای یخچال ماشین باید قابل تنظیم و کنترل باشد.
  • تمیز بودن محفظه حمل
  • شرایط انجماد محصولات منجمد در طول مسیر باید رعایت شود.
  • دماسنج محفظه سالم باشد.
  • ورود افراد متفرقه به محفظه مواد غذایی ممنوع میباشد.
  • باید توجه داشت که مواد غذایی با کف محفظه حمل تماس مستقیم نداشته باشد.
  • استفاده کردن از خودرو های حمل مواد غذایی برای مصارف دیگر
  • یک ساعت قبل از بارگیری ، فرایند پیش سرد باید انجام شود.

هزینه ارسال مواد غذایی منجمد به نقاط مختلف کشور

یکی از فاکتورهایی که در هزینه ارسال و باربری مواد غذایی به شهرستان تاثیر گذار است،نوع ماشین یخچالی می باشد.ماشین های یخچالی با توجه به کاربردی که دارند ، دارای امکانات و ویژگی های متمایزی میباشند که همین امکانات سبب می شود نرخ کرایه ها تحت تاثیر قرار بگیرند.

علاوه بر نوع ماشین ، فاصله مبدا و مقصد و نوع بار از جمله مواردی است که هزینه ارسال را تعیین می نماید.

جهت استفاده از خدمات حمل و نقل و باربری مواد غذایی مازند سرما کیا با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ