معرفی بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران

بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران کدام است؟ کار اصلی این شرکت ها چیست؟ به نظر شما مواد غذایی چگونه و توسط چه کسانی از کارخانه سازنده به دست مصرف کننده می رسد؟ اگر شما صاحب کارخانه و تولیدی مواد غذایی هستید بدون شک نیاز دارید که با شرکت های پخش مواد غذایی در تهران و نحوه کار آنها آشنا شوید. پس به شما توصیه می کنیم که خواندن این مقاله را از دست ندهید. در اینجا ما به معرفی بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران و نحوه کار آنها می پردازیم.

 

پخش مواد غذایی در تهران چگونه انجام می شود؟ 

زمانی که برای خرید مواد غذایی به فروشگاه و سوپرمارکت ها می روید شاید این سوال از ذهنتان عبور کند که این مواد غذایی که در دست شماست چه مراحلی را طی کرده است و چگونه از کارخانه تولید کننده آن به دست شما رسیده است به راستی چگونه؟ بخصوص که خیلی از مواد غذایی مثل گوشت، مراغ، لبنیات و … فاسد شدنی هستند و در صورتی که در معرض گرما و نور خورشید قرار بگیرند فاسد می شوند. پس این مواد چگونه با حفظ سلامت به دست ما می رسند؟ این کار توسط بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران انجام می شود. با توجه به  اهمیت موضوع بد نیست کمی به آن بپردازیم و در مورد آن شرح دهیم.

کارخانجات سازنده مواد غذایی بعد از تولید محصولات خود و خروج از کارخانه آنها را به شرکت های پخش مواد غذایی تحویل می دهند. وظیفه اصلی این شرکت ها این است که مواد غذایی را در تمام کشور پخش کنند تا مصرف کننده در هر شهری که باشد بتواند به این مواد غذایی دسترسی داشته باشد. در حال حاضر تعداد زیادی شرکت های پخش مواد غذایی در داخل تهران و دیگر شهرها مشغول به کار هستند. این شرکت ها با کارخانه های سازنده به صورت مستقیم در ارتباط هستند و محصولات آنها را در بین فروشگاه های موجود پخش می کند.

اگر شما هم صاحب کارخانه تولید مواد غذایی هستید و یا در اینگونه محیط ها مشغول به کار می باشید به احتمال زیاد به دنبال بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران هستید تا توزیع تولیدات خود را به آن بسپارید. برای آشنایی بیشتر با عملکرد این شرکت ها به پاراگراف های بعدی مراجعه کنید.

نحوه کار شرکت های پخش مواد غذایی 

تا اینجای کار با کلیت وظیفه بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران آشنا شدیم حالا بهتر است به جزئیات بیشتری در مورد نحوه انجام این کار بپردازیم.

شرکت های پخش مواد غذایی مسیرهای متنوعی را جهت توزیع محصولات پیش رو دارد و انتخاب هر کدام از آنها بسته به این دارد که گیرنده محصول کیست. این شرکت ها بعد از این که مواد غذایی را از کارخانه دریافت کردند آنها را بر اساس نوع گیرنده و تعداد واسطه ها به یکی از چند روش زیر به دست مصرف کننده می رسانند:

 • از شرکت پخش مواد غذایی به مصرف کننده :

این روش ساده ترین و کوتاه ترین نحوه توزیع است و هیچ واسه ای در میان نیست. در این روش محصولات به صورت مستقیم به دست مصرف کننده واقعی می رسد.

 • از شرکت پخش مواد غذایی به خرده فروش

در این حالت بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران مواد غذایی را به خرده فروش ها که فروشگاه های زنجیره ای نمونه ای از آنهاست تحویل می دهد. در این حالت خرده فروش ها نقش واسطه را دارند.

 • از شرکت پخش مواد غذایی به عمده فروش

در این روش شرکت مواد غذایی را به عمده فروش ها تحویل می دهد. بعد عمده فروش ها هم محصول را به خرده فروش ها می دهند. این روش نسبت به حالت های قبلی طولانی تر است و چندین واسطه در آن نقش دارند.

 

بزرگ ترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران کدام است؟

همان طور که در بالا هم گفته شد با توجه به افزایش تعدد کارخانه های مواد غذایی نیاز به شرکت های پخش مواد غذایی بیشتر از پیش شده است و به همین دلیل چندین شرکت در این زمینه دست به کار شدند. بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران از چه امکانات و قابلیت ها و سیاست هایی برخوردار است که موجب شده محصولات را بدون هیچ گونه افت کیفیت و همچنین در اسرع وقت به گیرندگان در نقاط مختلف کشور تحویل دهد. در اینجا ما به چند مورد از این سیاست ها اشاره می کنیم:

 • مجهز به سردخانه و حمل بار یخچالی
 • به روز بودن و پیشتیبانی از جدیدترین تکنولوژی ها
 • مدیریت درست
 • برخورداری از پرسنل باتجربه و مسئولیت پذیر
 • قیمت مناسب و مشتری پسند
 • ارائه مشاوره های رایگان
 • ارائه خدمات آنلاین و تلفنی
 • رعایت بهداشت و تمامی استانداردهای لازم

در پاراگراف بعدی شما را با یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران آشنا می کنیم.

 

پخش مواد غذایی کارخانه خود را به کیابار بسپارید

کیابار نامی آشنا و مطمئن برای همه کارخانه داران مواد غذایی است. کیابار یکی از باتجربه ترین و بزرگترین شرکت پخش مواد غذایی در تهران است که انواع مواد غذایی را با بهترین کیفیت و تضمین سلامت آنها به تمامی نقاط داخل و حتی خارج از کشور ارسال می کند. هزینه توزیع مواد غذایی توسط این مجموعه در مقایسه با کیفیت و سرعت کار آنها بسیار مناسب و مشتری پسند است.

در صورت هر گونه سوال در مورد نحوه توزیع و پخش مواد غذایی و نرخ هزینه های آن می توانید با کارشناسان کیابار تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ