باربری یخچالی | حمل بار با ماشین یخچالدار در تهران

باربری یخچالی

آیا تاکنون به این فکر کرده ید که ماشین های باربری یخچالی چه کاربردهایی دارند و ماشین های یخچالداری که در جاده ها مشاهده می کنید چه باری را جابجا می کنند؟ کدام نوع ها ماشین ها دارای اتاقک یخچالی هستند؟ نرخ کرایه این ماشبن ها چگونه است؟ این ماشین ها برای حمل چه موادی استفاده می شوند؟ در اینجا به تمامی این موارد می پردازیم. پس اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید با ما باشید تا با این نوع ماشین ها بیشتر آشنا شوید. همچنین اگر دارای کارخانجات تولید مواد غذایی، مرغداری و مشاغل این چنینی هستید با باربری یخچالی سروکار خواهید داشت و مطالب این صفحه کمک بسیار زیادی ببه شما خواهد کرد.

 

کاربرد ماشین های یخچالدار چیست؟

خیلی از مواد غذایی که از کارخانجات و یا کشتارگاه ها خارج می شوند منجمد و فاسد شدنی هستند و در صورتی که در محیط مناسب قرار نگیرد فاسد می شود و مصرف آن خسارت های جبران ناپذیری برای سلامتی انسان به همراه دارد. به همین دلیل حمل بار مواد غذایی منجمد و فاسد شدنی هنگام انتقال از کارخانه تولید کننده به مراکز فروش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در نتیجه برای سالم ماندن این مواد غذایی از ماشین های یخچالدار برای جابجا کردن آن استفاده می شود.

حمل بار یخچالی توسط ماشین های مختلفی مثل نیسان یخچالدار، کامیون یخچالدار، تریلی یخچالدار و ترانزیت یخچالدار انجام می شود. در واقع بر روی شاسی این ماشین ها یک اتاقک یخچالی نصب شده است که به عنوان عایق سرما و گرما عمل می کند و از فاسد شدن مواد غذایی درون آن جلوگیری می کند. اتاقک های یخچالی معمولا دارای سیستم روشنایی هستند، دو در می باشند و هر کدام از آنها سه لولا با ضخامت 8 دارند. باربری کامیون یخچالدار در حال حاضر یکی از کاربردی ترین وسایل حمل و نقل مواد غذایی در جاده ها می باشد زیرا علاوه بر جابجا کردن آن از فاسد شدن بارها هم جلوگیری می کند.

 

هنگام حمل بار با ماشین های یخچالدار باید چه نکاتی رعایت شود؟

باربری نیسان یخچالدار تهران همان طور که در بالا اشاره کردیم نقش بسیار موثری در سالم ماندن مواد غذایی دارد و یک گزینه بسیار خوب برای انتقال مواد غذایی از کارخانه تولید کننده به بازار و مراکز فروش است. اما این به تنهایی کافی نیست و باید یک سری نکات الزامی را در حین انتقال بار رعایت کرد.

در باربری یخچالی تهران هم همچون دیگر مشاغل رعایت کردن استانداردها و نکات بهداشتی الزامی است و باید نکات زیر رعایت شود:

 • از ورود هر گونه افراد متفرقه به داخل اتاقک باربری یخچالی جلوگیری شود.
 • قبل از شروع حرکت دمای اتاقک یخچالی باید توسط مسئول و کارشناس ناظر تایید شود زیرا هر نوع مواد غذایی باید در دمای خاصی باشند و بالا و پایین بودن آن ممکن است منجر به خراب شدن مواد غذایی شود.
 • دمای اتاقک در تمام طول مسیر باید ثابت و بدون تغییر باشد.
 • باید از برخورد مواد غذایی به کف اتاقک جلوگیری شود.
 • از این نوع خودروهای یخچالی برای حمل دیگر بارها که نیازی به یخچال و دمای خاصی ندارند استفاده نشود.
 • در دسترس بودن دماسنج یکی از الزامات است.
 • پس از هر بار تخلیه، اتاقک یخچال باید کاملا استریل شود تا بوی نامطبوع و ویروس های احتمالی موجود در آن از بین برود و سلامت مواد غذایی بارهای بعدی را به خطر نیندازد.

توجه کردن به موارد بالا در هنگام حمل بار یخچالی موجب می شود که بدون هیچ گونه مشکلی بارهای دریافت شده را با نهایت استاندارد تخلیه و به دست سفارش دهنده برسانند.

 

نرخ قیمت باربری یخچالی

نرخ کرایه و قیمت همان بحث همیشگی مشتریان است که درباره آن پرسجو می کنند. متاسفانه در حال حاضر نرخ کرایه باربری یخچالی ثابت نیست و دائم در نوسان می باشد و دلیل آن هم بی ثباتی نرخ ارز و تورم بازار است. البته پارامترهای دیگری هم بر نرخ کرایه بار یخچالی تاثیرگذار است که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • نوع ماشین باربری

معمولا ماشین های موجود کرایه یکسانی ندارند زیرا گنجایش اتاقک یخچالی آنها متفاوت است. به طور کلی می توان گفت هر چه گنجایش ماشین بیشتر باشد نرخ کرایه آن هم بالاتر است.

 • مسافت

هرچه مسافت پیموده شده بیشتر باشد قیمت آن هم بالاتر است.

 • نوع مواد غذایی که حمل شود

معمولا برخی از مواد غذایی نیاز دارند که خیلی سریع و اورژانسی انتقال داده شوند و این قطعا نرخ کرایه را بالا خواهد برد.

 • میزان معطلی و دیرکرد

هر چقدر بار دیرتر از تاریخی که از قبل مشخص شده است به دست سفارش دهنده برسد نرخ کرایه پایین تر و حتی ممکن است شرکت خدمات حمل و نقل مواد غذایی یخچالی ملزم به پرداخت جریمه هم شوند.

 

حمل بار با ماشین یخچالدار در تهران با امنیت بالا و کرایه مناسب 

این مجموعه یکی از شرکت های خدمات حمل و نقل مواد غذایی یخچالی در تهران است که آماده انتقال بارهای شما به تمام نقاط کشور با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشد.

اگر به دنبال یک شرکت معتبر باربری یخچالی جهت انتقال بارهای خود به سایر شهرها می باشید این مجموعه بهترین گزینه است. شما می توانید با خیال راحت و اطمینان خاطر از کیفیت اتاقک های یخچالی ماشین های این شرکت انتقال بار خود را با قیمت بصرفه به ما بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ