باربری یخچالی مبدا کرج

یکی از شرکت هایی که در زمینه لجستیک سرد فعالیت می کند ، شرکت باربری یخچالی مازند سرما کیا میباشد که با بیش از 15 سال سابقه در این حوزه و بهره مندی از بهترین ماشین های مجهز به دستگاه های دیتالاگر و ترموگراف از اعتبار بالایی برخوردار است، این شرکت با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد و همچنین استخدام رانندگان حرفه ای ،آماده ارائه خدمت در زمینه باربری یخچالی از مبدا کرج به تمام نقاط کشور است و هدف آن چیزی جز حفظ کیفیت محصولات شما تا زمان تحویل به مقصد و ارتقا اعتبار شرکت شما نمی باشد.اگر کالای شما نیاز به حمل در دمای خاص از مبدا کرج دارد ، میتوانید کلیه مراحل زنجیره سرد و دما دار را به مازند سرما کیا بسپارید.

مزیت های شرکت مازند سرما کیا

اجاره ماشین یخچالدار کرج،کرایه اجاره ماشین یخچالدار از کرج
سرویس
0
سرویس خارجی
0
ماشین یخچالدار
0

جهت اجاره و حمل و نقل یخچالی از مبدا کرج به تمام نقاط کشور با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت و نرخ کرایه باربری یخچالی از کرج  و یا سایر شهرهای کشور،میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

باربری یخچالی کرج،یخچالداران کرج،حمل بار یخچالی از کرج

سوالات متداول

این شرکت با بیش از 15 سال سابقه در زمینه حمل و نقل یخچالی از مبدا کرج و سایر شهرا و برخورداری از کادری مجرب و رانندگان حرفه ای،افتخار همکاری با بزرگترین شرکت های تولید کننده حوزه غذایی ، دارویی و شیمیایی را داشته است و توانسته در این زمینه اعتبار بالایی را کسب کند.

هزینه باربری یخچالی از مبدا کرج متناسب با حجم بار،نوع ماشین انتخابی برای حمل بار، مسافت طی شده و… میباشد که شما میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت و فرم استعلام قیمت،از نرخ کرایه ماشین های یخچالی در کرج (نیسان ، کامیون و سایر ماشین های یخچالی)آگاه شوید.

بله این شرکت با دارا بودن امکانات لازم و چندین راننده حرفه ای ، محصولات شما را بدون پیش آمدن هیچ گونه مشکلی، به دست مشتریانتان در تمام نقاط کرج می رساند.

یکی از مواردی که برای شرکت مازند سرما کیا از اهمیت زیادی برخوردار است و در جهت تحقق آن از هیچ کاری دریغ نمیکند،سالم رسیدن بار شما به مقصد میباشد.جهت اطمینان خاطر و اعتماد به شرکت ما، بار شما بیمه خواهد شد تا درصورت بروز هر مشکل و حوادث در راه و آسیب رسیدن به بار شما، بیمه هزینه های آن را پرداخت نماید.

مازند سرما کیا حمل بار مواد فاسد شدنی از جمله لبنیات ، گوشت، سبزیجات و … از مبدا کرج به تمامی استان های کشور را انجام خواهد داد.برخی از این شهرستان ها عبارتند از:

  • امکان حمل بار از کرج به تهران
  • امکان حمل بار از کرج به قزوین
  • امکان حمل بار از کرج به اردبیل
  • امکان حمل بار از کرج به کردستان
  • امکان حمل بار از کرج به آذربایجان
  • امکان حمل بار از کرج به سمنان
  • حمل بار از کرج به بندرعباس
  • حمل بار از کرج به شیراز
  • و سایر شهرها

 

امکان کرایه و اجاره تمام ماشین های یخچالی از مبدا کرج وجود دارد و شما میتوانید جهت اجاره خاور یخچالدار، ایسوزو یخچالدار ، تک و جفت یخچالدار ، وانت یخچالدار از مبدا کرج به تمامی شهرستان های کشور با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از تعرفه حمل بار یخچالی کرج به شهرستان با دفتر مازند سرما کیا تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ