باربری یخچالی مبدا قزوین

یکی از شرکت هایی که در زمینه باربری یخچالی از مبدا قزوین فعالیت می کند و سابقه زیادی در این حوزه دارد، شرکت مازند سرما کیا می باشد.این شرکت با به کارگیری بهترین ماشین های روز دنیا و مجهز به دستگاه های دیتالاگر و ترموگراف و همچنین استخدام رانندگان حرفه ای و کاربلد، فرایند حمل مواد غذایی فاسد و منجمد شده از مبدا قزوین را به نحو احسن انجام میدهد و هدف آن حفظ کیفیت محصولات شما تا زمان رسیدن به مقصد و در نتیجه ارتقا اعتبار شرکت شما میباشد.اگر به دنبال یک شرکت حمل و نقل یخچالی مطمئن هستید و کالای شما نیاز به حمل در دمای خاص از مبدا قزوین دارد ، میتوانید کلیه مراحل زنجیره سرد را به ما بسپارید.

مزیت های شرکت مازند سرما کیا

اجاره ماشین یخچالدار قزوین،کرایه اجاره ماشین یخچالدار از قزوین
0
سرویس
0
سرویس خارجی
0
ماشین یخچالدار

برای اجاره و باربری یخچالی از مبدا قزوین با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. همچنین برای استعلام قیمت و اطلاع از نرخ کرایه باربری یخچالی از قزوین و یا سایر شهر های کشور،میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید و فرم مربوطه را برای ما ارسال کنید.

باربری یخچالی کرج،یخچالداران قزوین،حمل بار یخچالی از قزوین

شرکت مازند سرما کیا بیش از یک دهه به صورت کاملا تخصصی در زمینه باربری یخچالی از مبدا قزوین به تمام شهر های کشور فعالیت میکند و با داشتن نیروهای متخصص این حوزه و ماشین های مجهز به GPS و سیستم رهیابی و چک و کنترل دمای یخچال،یکی از موفق ترین شرکت های حمل و نقل میباشد که همین امر سبب شده افتخار همکاری با شرکت های تولید کننده زیادی را داشته باشد و از اعتبار زیادی بهره مند شود.

کرایه حمل و نقل یخچالی از مبدا مشهد متناسب با حجم بار شما، نوع بار ،نوع ماشین انتخابی برای حمل بار، مقصد و… میباشد. شما میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت و فرم استعلام قیمت،از نرخ کرایه ماشین های یخچالی در مشهد مطلع شوید.

از جمله اقداماتی که شرکت مازند سرما کیا در جهت جلب اطمینان خاطر مشتریان و اعتماد آنها انجام میدهد،صدور بیمه نامه دولتی میباشد. این امر به این معنی است در صورت وارد شدن آسیب به بار شما ،بیمه باربری هزینه های آن را پرداخت خواهد کرد.

مازند سرما کیا حمل بار مواد فاسد شدنی از جمله مرغ ، لبنیات ، گوشت، سبزیجات و … از مبدا قزوین به تمامی شهر های کشور را انجام میدهد.برخی از این شهرها عبارتند از:

  • امکان حمل بار از قزوین به تهران
  • امکان حمل بار از قزوین به اردبیل
  • امکان حمل بار از قزوین به کردستان
  • حمل بار از قزوین به بندرعباس
  • حمل بار از قزوین به شیراز
  • امکان حمل بار از قزوین به مشهد
  • امکان حمل بار از قزوین به سمنان
  • امکان حمل بار از قزوین به آذربایجان
  • و سایر شهرها

شما میتوانید با هزینه ای کاملا مناسب اقدام به اجاره تمام ماشین های یخچالی از جمله خاور یخچالدار، ایسوزو یخچالدار ، تک و جفت یخچالدار ، وانت یخچالدار از مبدا قزوین به تمامی استان های های کشور کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما
× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ