باربری یخچالی زنجان،حمل و نقل یخچالی زنجان،اجاره ماشین یخچالی زنجان

شرکت باربری یخچالی مازند سرما کیا یکی از شرکت هایی است که با بیش از یک دهه سال سابقه در زمینه باربری یخچالی از مبدا زنجان فعالیت میکند و با به کارگیری بهترین ماشین های روز دنیا و مجهز به دستگاه های دیتالاگر و ترموگراف و همچنین استخدام رانندگان حرفه ای، فرایند حمل مواد غذایی فاسد و منجمد شده از مبدا زنجان را به نحو احسن انجام میدهد و هدف آن حفظ کیفیت محصولات شما تا زمان رسیدن به مقصد و در نتیجه ارتقا اعتبار شرکت شما میباشد.اگر به دنبال یک شرکت حمل و نقل یخچالی مطمئن هستید و کالای شما نیاز به حمل در دمای خاص از مبدا زنجان دارد ، میتوانید کلیه مراحل زنجیره سرد را به ما بسپارید.

مزیت های شرکت مازند سرما کیا

حمل بار یخچالی زنجان،کرایه باربری یخچالداری زنجان
سرویس
0
سرویس خارجی
0
ماشین یخچالدار
0

شرکت مازند سرما کیا آماده ارائه خدمت در زمینه باربری یخچالی میباشد.جهت اطلاع از نرخ کرایه انواع ماشین های یخچالی از مبدا زنجان،از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

باربری یخچالی زنجان،یخچالداران زنجان،حمل بار یخچالی از زنجان

این شرکت با بیش از 15 سال سابقه در زمینه باربری یخچالی از مبدا زنجان و سایر شهرا، همچنین افتخار همکاری با بهترین شرکت فعال حوزه غذایی و دارویی و شیمیایی و تحویل به موقع بارهای شرکت ها، از اعتبار زیادی برخوردار میباشد.

کرایه حمل و نقل یخچالی از مبدا زنجان متناسب با حجم بار،نوع ماشین انتخابی برای حمل بار، مقصد و… میباشد. شما میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت و فرم استعلام قیمت،از نرخ کرایه ماشین های یخچالی در زنجان( مانند : نیسان ، کامیون و سایر ماشین های یخچالی) مطلع شوید.

یکی از اقداماتی که شرکت مازند سرما کیا جهت جلب اعتماد مشتریان خود و اطمینان خاطر آنها انجام میدهد، صدور بیمه نامه دولتی میباشد که در صورت وارد شدن آسیب به بار آنها ،بیمه باربری هزینه های آن را پرداخت خواهد کرد.

این شرکت حمل بار مواد فاسد شدنی از جمله مرغ ، لبنیات ، گوشت، سبزیجات و … از مبدا زنجان به تمامی استان های کشور را انجام خواهد داد.برخی از این شهرستان ها عبارتند از:

  • امکان حمل بار از زنجان به تهران
  • امکان حمل بار از زنجان به اردبیل
  • حمل بار از زنجان به بندرعباس
  • امکان حمل بار از زنجان به کردستان
  • امکان حمل بار از زنجان به آذربایجان
  • امکان حمل بار از زنجان به سمنان
  • امکان حمل بار از زنجان به قزوین
  • حمل بار از زنجان به شیراز
  • و سایر شهرها

این شرکت این امکان را به شما میدهد که تمام ماشین های یخچالی از جمله خاور یخچالدار، ایسوزو یخچالدار ، تک و جفت یخچالدار ، وانت یخچالدار از مبدا زنجان به تمامی شهرستان های کشور را با قیمت کاملا مناسب اجاره کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ